استفاده از  طروف مسی از قدیم الایم در ایران مرسوم بوده است. ظروف مسی به دلیل خواص فوق العاده ای که دارند یکی از ظروف پرکاربرد در آشپزخانه خانواده های ایرانی می باشد.

انتقال حرارت بسیار سریع و خواص مفید مس  در سلامتی انسان و همچنین زیبایی و براقیت ظروف مسی بهترین دلیل برای انتخاب این ظروف جهت استفاده در آشپزخانه هر ایرانی می باشد.

از معروف ترین بازارهای عرضه ظروف مسی در ایران می توان به : بازار مس زنجان ، بازار مس اصفهان و بازار مس کرمان اشاره کرد

یکی از مشکلات متداول مردم در هنگام خرید ظروف مسی نحوه قیمت گذاری و تعیین قیمت ظروف مسی می باشد. ظروف مسی بیشتر به 2 روش قیمت گذاری می شوند.

برخی از ظروف مسی مانند : قابلمه ها ، تابه ها ، سینی ها  بصورت وزنی قیمت گذاری میشوند که حدود قیمت وزنی این ظروف بین 30 هزارتومان الی 60 هزارتومان متغیر می باشد.

بسیاری از ظروف مسی دیگر مانند : قندان ها ، پارچ و لیوان ، میوه خوری و شیرینی خوری ، سماور بصورت عددی قیمت گذاری می شوند که حدود قیمت هر کدام از این ظروف بین 30 هزارتومان الی 400 هزارتومان متغیر می باشد.

به عبارت دیگر می توان گفت که اکثر ظروف مسی تزئینی بصورت عددی و ظروف مسی پخت و پز بصورت وزنی قیمت گذاری میشوند.

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی زیبامس ظروف مسی خود را بصورت نانو شده و با قیمت مناسب خریداری کرده و درب منزلتان آنها را تحویل بگیرید.

ظروف مسی زیبا مس منتخب کاملی از ظروف مسی زنجان ، اصفهان و کرمان بوده و با استفاده از خاصیت نانو مس بیشترین ماندگاری و براقیت را در منزل شما خواهد داشت.  خریداران عمده و دارندگان فروشگاه های لوازم خانگی و ظروف آشپرخانه می توانند جهت دریافت قیمت ظروف مسی بصورت نمایندگی از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایند.

جهت دریافت نمایندگی نانو مس و یا راه اندازی کارگاه نانو مس میتوانید از طرق وب سایت nanomes.ir اقدام کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید