سماور روگازی مسی زنجان

3 سفارش‌ها
#ZS203
In stock
220000 تومان250000 تومان
سایز قیمتتعداد
4 لیتری 250000 تومان
spinner
3 لیتری 235000 تومان
spinner
2 لیتری 220000 تومان
spinner

توضیحات

سماور روگازی مسی زنجان

سماور روگازی مسی زنجان از جنس ورق مس ظخیم که سطح بیرونی آن چکش کاری ش و با نانو پوشیده شده تا در اثر تماس با آب سیاه نشود و سطح داخلی آن قلع اندود شده و مناسب برای جوشاندن آب می باشد.  برای اولین بار سماور در دوره سلطنت شاهرخ نوه نادر شاه افشار وارد ایران شد و تا پایان دوران صدارت امیر کبیر که وی صنعتگران ایرانی را به ساخت سماور تشویق کرد این وسیله از کالاهای وارداتی بود.

در اواخر دوره ناصرالدین شاه قاجار که نوشیدن چای عمومیت یافته بود، صنعت سماور سازی در شهرها و روستاها و در میان عشایر رونق گرفت و دواتگران در ابتدا ابزار کتاب را می‌ساختند، از آن پس انواع سماور و وسائل مربوط به آن مانند جام یا لگنچه و پارچ می‌ساختند.

گروه زیبا مس مجموعه ای از بهترین های ظروف مسی از جمله (انواع سماور های ذغالی و رو گازی )، ایران را گرد هم آورده و با همکاری مجموعه نانو مس ( روکش ضد اکسید و ضد خش مس ) ترکیبی بی نظیر از زیبایی و ماندگاری ظروف مسی با قیمت ها مناسب را در اختیار شما قرار داده است.

گروه زیبا مس زنجان

مجموعه ای از بهترین های ظروف مسی از جمله انواع ( سماور روگازی مسی زنجان ) ایران را گرد هم آورده و با همکاری مجموعه نانو مس ( روکش ضد اکسید و ضد خش مس ) ترکیبی بی نظیر از زیبایی و ماندگاری ظروف مسی را در اختیار شما قرار داده است.

محصولات عرضه شده در گروه زیبا مس :

انواع ظروف پخت مسی  ♦ انواع ظروف تزئینی مسی    ♦ انواع ظروف پذیرایی مسی

توضیحات تکمیلی

وزننامعلوم
سایز

2 لیتری, 3 لیتری, 4 لیتری, 5 لیتری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

بالا